تست کرونا

on .

خدا را شاکریم که به لطف خدا و دعا های خیر شما عزیزان که همیشه در کنار ما در بهشت امام رضا هستید نمونه مثبت از کرونا ویروس را در کل مجموعه ها یمان نداشتیم اما خوب با گذشت چنیدین ماه و تلاش خادمین بهشت ،رعایت قرنطینه اصولی و ضد عفونی کردن های مکرر اینبار با هماهنگی چندی از خیرین تست کرونا از تمامی فرزندان ،سالمندان و پرسنل گرفته شد تا اطمینان بیشتری نسبت به این مهمان ناخوانده داشته باشیم و ما از همین جا،بهشت امام رضا برای تمامی عزیزان در سرتاسر کشور با این بیماری دست و پنجه نرم میکنند ارزوی سلامتی را داریم و یادمون باشه که اگر میتونیم دست همدیگه رو بگیریم تا بهد از ایام در کنار هم جشن بگیریم.

وزیر دفاع در بهشت

on .

بازدید سردار دهقانوزیر سابق دفاع کشور از مجموعه بهشت امام رضا ایشان در بدو ورود توسط مدیریت موسسه در روند نحوه کار و زندگی فرزندان قرار گرفتند. این بازدید به خاطر شرایط کرونا بسیار محدود و در جهت کمک به پیشرفت مجموعه و ساختمان تفریحی،ورزشی و درمانی بهشت انجام شد.

کمک به قهرمان ملی

on .

موسسه خیریه بهشت امام رضا با دیدن برنامه تلویزیونی در رابطه با یکی از قهرمانان ملی ایران که دچار معلولیت شدید جسمی حرکتی بود و مشکل کار و هزینه های زندگی را داشت توانستیم با برنامه عصر جدید و دیگر خیرین ایشان را بیمه عمر و همچنین مبلغی را به ایشان هدیه و کار در باشگاه ورزشی بهت را پیشنهاد دادیم که با توجه به زندگی در شهرستان امکان حضور در باشگاه برایشان فراهم نشد. لازمه بدونید که با شما و در کنار شما توانستیم به کمک ایت عزیزان بیاییم و سر بلند در کنار شما هستیم.

چرم دست دوز محمود

on .

محمود چند سالی هست که داره کار چرم دوزی رو با دست انجام میده و در طول این سال ها کلی اموزش دیده از طریق شما داوطلبان عزیز که وقت و تخصصتون رو خیر کردین. این مطلی بهونه ای ست برای گذاشتن کارهای دستی محمود که خودش به تنهایی انجام میده از برش تا دوخت و تو کیسه گذاشتن

جشن روز دختر

on .

جشن روز دختر برای هشت نفر از ایراندوخت هامون که تنها دخترای بهشت امام رضا هستن جشن گرفتیم.ما تو بهشت هشتا دختر کوچولو داریم که بین 3 تا 6 شال سن دارن که تو مرکز بهشت نوباوگان در منطقه 14 محله نبرد هست.
  • تلفن همراه: 2869095-0912
  • 0919-9001381
  • روابط عمومی: 44360031-021
  • سامانه پیامکی: 10000008
  • اینستاگرام: beheshtemamreza8