سیدورف هم بهشتی شد

on .

موسسه خیریه بهشت امام رضا (ع) امروز میزبان یک چهره خاص و شناخته‌شده ورزشی در سطح جهان بود. کلارنس سیدورف ستاره اسبق تیم ملی هلند و باشگاه‌های آژاکس آمستردام، آث‌میلان ایتالیا، سامپدوریای ایتالیا، رئال‌مادرید اسپانیا و بوتافوگوی برزیل که چند روزی است به ایران آمده از این مرکز دیدن کرد و با کودکان و نوجوانان معلول و بی‌سرپرست ساعتی را گذراند و از امکانات مجموعه امام رضا (ع) بازدید به عمل آورد.سیدورف که حسابی با فضای موجود ارتباط برقرار کرده بود، از مسئولان درخواست کرد تا در زمین فوتبالی که در آنجا قرار داشت به بازی بپردازند. او ابتدا به تماشای بازی ۲ تیم پرداخت اما بعد از چند دقیقه کت خود را از تن درآورد و پا به پای کودکان معلول به بازی کردن پرداخت. پس از آن سیدورف به بازدید از مرکز درمانی که برای افراد معلول در مجاورت ساختمان بهشت امام رضا در حال ساخت بود مشغول شد و از امکانات آنجا ابراز تعجب کرد و گفت که چنین امکاناتی را در هیچ‌جای دنیا حتی در کمپ اسپایر ندیده است.

هدیه دبستان هاجر به پروژه بهشت

on .

هدیه دانش اموزان یکی از مدارس تهران و جمع کردن پول توجیبی هایشات برای کمک به پروژه تفریحی،درمانی و ورزشی بهشت امام رضا که به همراه این نامه که توسط معلم کلاس ویرایش شده بود برای ما ارسال شده ،ایت تنها یک هدیه نیست و برای ما در بهشت امام رضا سرمایه بزرگی ست.

اشنایی نوباوگان با حیات وحش

on .

بازدید بچه های نوباوگان بهشت امام رضا از باغ وحش ارم و اشنایی با حیات وحش، در این اردو یک روزه بعد از بازدید و سوارکاری بچه ها به فست فود بهشت اومدن و با پذیرایی بچه های بزرگتر که مدیریت فست فود رو دارن پذیرایی شدن، جاتون خالی کلی خوش گذشت.

گزارش پروژه تفریحی،ورزشی و درمانی

on .

در این قسمت نگاهی بندازیم به قسمتی از پروژه تفریحی و ورزشی و درمانی بهشت امام رضا که با توجه به کمک های شما همراهان عزیز و تلاش شبانه روزی تیم اجرایی می باشد. در عکس های فوق شما طبقات _1،_2، 1 و همکف را می بینید که در طبقات زیرین به طور کامل به اتمام رسیده است و در برخی طبقات با توجه به اتمام کار تجهیز طبقات باقی مانده است.در تلاشیم به امید خدا و همراهی شما تا اخرین روز اذر ماهی شاهد افتتاح پروژه باشیم.

ساخت خانه دختران منطقه 22

on .

این موسسه با توجه به کمبود فضای خانه برای دختران معلول بی سرپرست در شهر تهران تصمیم به ساخت خانه ای برای این عزیزان نمود که با مشارکت شهرداری و خیرین زمینی به مساحت 200 متر مربع برای این امر خیر تهیه گردید که همچنان به علت مشکلات سندی موفق به ساخت نشدیم. به امید خدا در شروع احداث پروژه نیازمند حمایت حداکثری شما عزیزان می باشد.
  • تلفن همراه: 2869095-0912
  • 0919-9001381
  • روابط عمومی: 44360031-021
  • سامانه پیامکی: 10000008
  • اینستاگرام: beheshtemamreza8