کمک به سیل زدگان

on .

اولین محموله کمکهای موسسه خیریه بهشت امام رضا (ع) برای مناطق سیل زده استان لرستان ارسال شد این کمک ها حاصل اهدای عیدی و هزینه سفر نوروزی فرزندان بهشت بود که فرزندان تمام ان را به سیل زدگان استان لرستان تقدیم کردند. این کمک حامل 300 تن برنج بود که در شهرستان پلدختر در بین خانوار تقسیم شد.

اولین مراسم ازدواج فرزندان بهشت

on .

اولین مراسم ازدواج فززندان بهشت در اولین روزهای سال 98 برگزار شد. اولین مراسم ازدواج جواد یکی از فرزندان بهشت در 14 فروردین ماه سال98 برگذارشد. این مراسم با حضور دوستان و فرزندان در استان سیستان و بلوچستان با حضور خانواده بزرگ بهشت امام رضا در یک شب زیبا به سرانجام رسید و جواد که از بچگی و بعد زلزله ویرانگر بم به این خانواده اضافه شده بود داماد شد و مسئولیت زندگی را بر عهده گرفت جواد در حال حاضر در بهشت مشغول به کار است و از همینجا برای او و همسرشان آرزوی خوشبختی و موفقیت راداریم.

اتتخاب چهره سال 97

on .

انتخاب چهره مردمی سال ۹۷ که از طریق برنامه فرمول یک با اجرای اقای علی ضیا از بین چند صد نفر ، ۴۰ نفر به عنوان چهره منتخب فعال اجتماعی از نگاه داوران انتخاب شده است با افتخار و حمایت شما عزیزان اقای یوسف اصلانی به عنوان مدیریت موسسه خیریه بهشت امام رضا در بین ۴۰ نفر راه یافته به عنوان فعال اجتماعی و کسی کی قدمی موثر برای داشتن جامعه ای بهتر و خوشحال تر برداشته به این جمع راه یافته است.اگر مایل هستید که ایشان به عنوان چهره اجتماعی سال ۹۷ انتخاب شوند با مراجعه به پیج اینستگرام برنامه فرمول ۱ در این رای گیری شرکت نمایید.

مصاحبه مدیر موسسه یهشت امام رضا (ع) با روزنامه خبر ورزشی

on .

به گزارش خبرورزشی، حرف‌های سرمربی تیم ملی در حاشیه بازی‌های جام‌ملت‌ها تا چند روز فضای فوتبال ایران را ملتهب کرد؛ نقل قولی که البته بر سر درستی آن خیلی مجادله شد. حملات علیه سرمربی تیم ملی حتی در رسانه ملی هم شدید بود. اینکه کی‌روش با طرح مسئله مشکلات مالی کادرش که با تعبیر «سفره‌های خالی مردم» دست به‌دست شد، به ایرانی‌ها‌ توهین کرده است. در حاشیه این مجادله‌ها اما برخی این مسئله را مطرح کردند که تعابیر تند است چرا‌که در سابقه کی‌روش در کشورمان کمک‌های بی‌سر‌و‌صدا به مؤسسه‌های خیریه هم به چشم می‌خورد. یکی از این مؤسسه‌ها «بهشت امام رضا» است. یوسف اصلانی، مدیر مؤسسه بهشت امام رضا که به نگهداری کودکان یتیم، معلول و سالمندان رها شده اختصاص دارد، با اشاره به انتقادات روزهای اخیر از کارلوس کی‌روش به اتهام توهین به ایرانی‌ها، گفت: «واقعا این حرف‌ها در مورد کی‌روش دروغ است. او مرد بزرگی است. کمک‌های چندصدمیلیونی کی‌روش به مؤسسه بهشت امام رضا عین واقعیت است. دو سه بار آقای کی‌روش بدون اینکه رسانه‌ای متوجه شود، به بهشت امام رضا آمد و کمک‌های خوبی به مؤسسه کرد. ما حتی در صفحه شخصی‌مان راجع به کمک‌های کی‌روش، صحبت‌هایی که در گذشته در برنامه خندوانه انجام دادیم را بازنشر کردیم که در فضای مجازی همه جا پرشد. اگر این حرف‌ها را نگویم، آن دنیا باید پاسخ بدهم. کی‌روش چندبار در جاهای بحرانی که در زمین و آسمان بودیم، به داد ما رسید وقتی از او خواستیم این موضوع رسانه‌ای نشود، با کمال میل قبول کرد.» ناگفته‌های مدیر مؤسسه بهشت امام رضا درباره کی‌روش او ادامه داد: «آقای کی‌روش چه توهینی کرده؟ به کی ‌توهین کرده؟ هر موقع به مؤسسه ما آمد با عزت و احترام آمده و در کنار بچه‌های یتیم و معلول بوده است. در جاهای مختلف هم می‌دیدیم با کمال احترام به مردم احترام می‌گذاشت. حالا مثلا گفته مردم گرفتارند، باید این جو علیه او درست شود؟ وسط مسابقات جام ملت‌ها وقت انتقاد است؟ تیم ملی دارد در امارات می‌جنگد، بعد که تیم قهرمان شد، کی‌روش را بکشید کنار و به او بگویید این حرفت اشتباه بود. اصلانی درباره کمک کی روش گفت: «مثلا کی روش بعد از بازی با قطر چهارصد و شصت میلیون تومان به مؤسسه کمک کرد، ولی برخی ملی‌پوشان باوجود اینکه قول داده بودند، به حرف‌شان عمل نکردند.خود کی‌روش و چند بازیکن دیگر به وعده خود عمل کردند. چندبار دیگر کمک‌های کلان کی‌روش ادامه داشت. یک‌بار بالای چهل میلیون پول دادند برای مؤسسه چند تا کامپیوتر خریدیم. الان هم هر‌ازگاهی زنگ می‌زند، کمک می‌کند و گاهی هم می‌گوید برای من دعا کنید. خیلی جاها پیش آدم‌هایی که توان مالی دارند برای مؤسسه ما تبلیغ کرد اما هیچ‌کدام از اینها رسانه‌ای نشده است. ناگفته‌های مدیر مؤسسه بهشت امام رضا درباره کی‌روش او در پایان گفت: «کی‌روش کمک می‌کرد، بدون اینکه ماجرا را رسانه‌ای کند. اسناد کمک‌های کی‌روش به مؤسسه امام رضا وجود دارد. حالا جای تعجب است که چرا به کی‌روش توهین می‌کنند.

بازدید ریاست کمیته امداد امام خمینی از بهشت

on .

بازدید ریاست کمیته امداد امام خمینی از مجموعه#بهشت_امام_رضا اقای پرویز فتاح ریاست محترم کمیته امداد امام خمینی و هئیت همراه عصر روز ۱۷ دی ماه از مجموعه منطقه ۵ بهشت امام رضا بازدید نمودند. این بازدید ابتدا از بهشت نوباوگان و خانه فرزندان اغاز شد و نشستی را در خانه فرزندان با اقای اصلانی داشتند که به گپ و گفتگو پرداختند، و در پایان با اهدا نقاشی #بهرام_پیکاسو از پروژه تفریحی،ورزشی و درمانی #بهشت_امام_رضا بازدید کردند.
  • تلفن همراه: 2869095-0912
  • 0919-9001381
  • روابط عمومی: 44360031-021
  • سامانه پیامکی: 10000008
  • اینستاگرام: beheshtemamreza8