تولید ماسک

on .

با توجه به شرایط بهداشتی موجود در کشور و دیده نشدن افراد بی بضاعت ،ایتام،معلولین ،سالمندان و ... بهشت امام رضا تصمیم گرفت با امکانات موجود خود شروع به تولید ماسک های بهداشتی کند و در این امر بچه های بهشت پیش قدم شدند و خط تولید را با آموزش هایی که دیدند در دست گرفته و با توجه به راهنمایی ها شروع به تولید کردند. به امید روزهای زیبا برای دنیای زیبا

ارسال روزانه میوه به بیمارستان های درگیر باکرونا

on .

همانطور که میدانید با شیوع ویروس کرونا در سطح جهان و مبتلا شدن عزیزان هموطنمان و وظیفه سخت کادر پزشکی کشور در این ایام بر خود واجب دانستیم با همراهی دوستان در حوزه های دیگر روزانه 1200 پک میوه شامل پرتغال،سیب و کیوی برای این عزیزان در 3 بیمارستان یافت آباد ،مسیح دانشوری و مدرس که بیشترین مراجعات را دارند ارسال کنیم. این هدیه ای کوچک به همراه دعایی بزرگ از طرف بچه های بهشت است. به امید خدا سر بلند از این روزها عبور میکنیم.

بازدید مدیر عامل بانک ملت

on .

صبح روز یکشنبه سیزدهم بهمن ماه جناب آقای بیگدلی مدیر عامل بانک ملت صبح زود از مجموعه بهشت امام رضا و روند کاری و مجموعه تفریحی،ورزشی و درمانی بهشت امام رضا بازدید نمودند و در جریان و روند کاری موسسه قرار گرفتند. این بازدید صرفا جهت اشنایی با موسسه و پیوند با مجموعه تفریحی ورزشی و درمانی بهشت بود

ارسال 2000 مخزن آب برای استان سیل زده سیستان و بلوچستان

on .

با توجه به وضعیت بد سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان و کمک و همراهی عموم مردم در این رابطه با کمک دیگر موسسات خصوصی بر این نتیجه فایق آمدیم که برای بیش از 5000 خانواده که از مصرف آب اشامیدنی تمیز محروم هستند مخازن آب 500 لیتری تهیه کنیم که به شکر خدا و همت و همکاری برنامه عصر جدید،سامانه هفشتاد و جمعیت طلوع بی نشان ها و بخصوص مردم عزیز برای 2000 خانواده مخازن تهیه و در تاریخ 8 بهمن ماه به استان ارسال شد و همچنان برای تهیه 3000 مخزن دیگر د رحال تلاش هستیم.

فرشاد و قهرمانی بیست و ششمین دوره مسابقات کشوری

on .

بیست و ششمین دوره مسابقات قهرمانی وزنه برداری جنبازان و معلولین کشور صبح روز 22 دی ماه 98 در سالن شهید شیروی تهران برگذار شد. در این دوره از مسابقات که با حضور تمامی ورزشکاران از سراسر ایران برگذار شد فرشاد یاوری از فرزندان پر افتخار بهشت امام رضا در وزن 49 کیلو و در 2 رده نوجوانان و بزرگسالان توانست مقام اول بزرگسالان و مقام دوم نوجوانان را کسب کند. فرشاد در 2 ماه قبل با پشتکار و تلاش شبانه روزی خودش نشون داد که با وجود معلولیت دست از هدفش بر نمیداره، ما در بهشت امام رضا براش ارزوی موفقیت داریم.
  • تلفن همراه: 2869095-0912
  • 0919-9001381
  • روابط عمومی: 44360031-021
  • سامانه پیامکی: 10000008
  • اینستاگرام: beheshtemamreza8