«فرزندان امید میهن»؛ جشنواره‌ای برای ۳۵۰ کودک و نوجوان

on .

نخستین جشنواره فرهنگی ورزشی «فرزندان امید میهن» در ٧ رشته ورزشی و ١١ رشته فرهنگی با همت سازمان بهزیستی کشور برگزار شد.احمد خاکی، معاون اجتماعی سازمان بهزیستی استان تهران با بیان اینکه این جشنواره با هدف استعدادیابی و ارتقای روحیه مشارکت و همدلی برای اولین بار برگزار شده است، گفت: این جشنواره بین ٣۵٠ کودک و نوجوان تحت سرپرستی بهزیستی استان تهران برگزار شده است. دراین جشنواره که با حضور مدیران ارشد و برخی از نمایندگان مجلس بود بچه ها و 6 نفر از فرزندان خانواده بهشت برای کسب عنواین برتر تقدیر شد.فرزندان علیرضا نفر اول شنای استان،مهدی نفر سوم شنای استان،دانیال نفر اول اقامه اذان، محمد حسین نفر اول داستان نویسی ،مهدی نفر دوم داستان نویسی،امیر نفر سوم دو میدانی، استان تهران در بالای 14 سال بودند که برای همگی موفقیت های بیشتری رو ارزومندیم.

خانه سالمندان بهشت

on .

با سلام به شما همراهان و خوبان که هميشه جزو خانواده بزرگ بهشت بوديد و با حمايت هاي بيدريغ تون باعث دلگرمي هستيد، براتون يه خبر داريم از يه کار جديد که ميتونه خيلي هارو خوشحال کنه اينرو موسسه خيريه بهشت امام رضا (ع) با سابقه 15 سال خدمات شبانه روزيي به معلولين و ايتام عزيز در کنار شما و بچه هاي بهشت تصميم گرفتيم به پدران و مادراني خدمت کنيم که از حيث داشتن اولاد و مراقب محروم هستند و به علت نداشتن بضاعت مالي در گوشه کنار اين شهر به فراموشي سپرده شده اند. خانواده بزرگ #بهشت_امام_رضا با توجه به تعداد زياد افراد سالخورده و سالمند در سطح جامعه با رايزني هاي انجام شده با سازمان بهزيستي کشور با تصميم هئيت مديره بر اين امر شد که شعبه منطقه 17 بهشت براي ايجاد فضاي مناسب و استاندارد به عزيزان سالمندي تعلق گيرد که همواره از داشتن اقوام و اولاد به هر دليلي محروم شدند و جز خداوند متعال و شما خوبان کسي را ندارند. اين کار از روزهاي قبل شروع شده و همچنان ادامه دارد پس با کاشتن بذر عشق و اميد به پيشواز سال جديد بريم.

قهرمانان در اتاق عمل

on .

در دنیای امروزی و با وجود معلولیت های جسمی و حرکتی که به صورت مادر زادی می باشد. تعدادی از فرزندان بهشت دارای معلولیت شدید جسمی حرکتی می باشند که در طول سال نیاز به جراحی های خاصی دارند که به لطف خدا در چند سال گذشته این امر به صورت روتین در حال انجام بودهاست و بعضی دیگر از پروتز استفاده می کنند. در یک ماه گذشته 2 عمل سنگین در بهشت به انجام رسید. اولین عمل پای فربد بوده است که در سال های گذشته در چند نوبت مورد جراحی قرار گرفته که به امید خدا در صورت مثبت بودن عمل اخربن عمل او خواهد بود که تا شهریور ماه سال 97 به طول خواهد انجامید. فربد پسر پر توانی می باشد که در سوپر مارکت بهشت مشغول می باشد.رامین پسر شجاع و ورزشکار ما که در مسابقات شنا دارای مقام های گوناگون می باشد در ستون فقرات دچار مشکل شده است که در روز جمعه 6 بهمن ماه وارد اتاق عمل شد که عمل او تقریبا 18 ساعت به طول انجامید و خوشبختانه عمل موفقیت امیزی بوده است که در حال حاضر از در ای سی یو می باشد که تا چند روز اینده مرخص شود.

حضور سر لشگر و شهرداران مناطق 5و 22 در بهشت

on .

سر لشگر محسن رضایی به همراه شهرداران محترم مناطق 5و22 و مدیر عامل محترم 780 جناب آقای قاسمی در بهشت امام رضا حضور یاقتند.اقایان مهندس اسدی شهردار محترم منطقه5 و مهندس نوذری شهردار محترم منطقه 22 به همراه اقای رضایی برای گپ و گفتگو به بهشت امدند.اقای اسدی از شهردادران نمونه و جهادی که همواره و همیشه در کنار بهشت بودند و در ساخت ساختمان و مجموعه تفریحی و فرهنگی ورزشی درمانی بهشت مساعدت بسیار داشتند و آقای مهندس نوذری برای اولین بار از بهشت بازدید نمودند و مقرر شد انشالاه با همکاری و کمک ایشان پروژه خانه دختران معلول و بی سرپرست درمنطقه 22 بزرودی اغاز به کار کند و در اخر اقای اصلانی در مورد اشتغال و ازدواج و تحصیل فرزندان با اقای رضایی به بحث و گفتگو نشستند.

طولانی ترین شب سال در طولانی ترین خانواده ایران

on .

ایرانیان نزدیک به چند هزار سال است که شب یلدا آخرین شب پاییز را که درازترین و تاریکترین شب در طول سال است تا سپیده دم بیدار می مانند و در کنار یکدیگر خود را سرگرم می دارند.امسال هم مثل هر سال خانواده بهشت امام رضا با جمع شدن در کتار هم شب یلدا را جشن گرفتند که جمعی از بچه ها در منزل داداش یوسف بودند و از این شب طولانی لذت بردند.
  • تلفن همراه: 2869095-0912
  • 0919-9001381
  • روابط عمومی: 44360031-021
  • سامانه پیامکی: 10000008
  • اینستاگرام: beheshtemamreza8