عمل های دوره ای فرزندان

on .

فرزندان در خانواده بهشت امام رضا در طول سال بر اساس شرایط جسمی و و بیماری های خاص و معلولیت ها باید در طول سال به پزشک متخصص مراجعه کنند و طول درمان خود رو پشت سر بذارن. از ابتدای سال 98 فرزندان بهادر برای جراحی فک و صورت تحت درمان قرار گرفت که بخاطر وخیم بودن این درمان از سال 96 آغاز شده ،امیر مهدی برای سوختگی پوست سر و از بین رفتن پیازچه مو تحت درمان قرار گرفت و در حال حاضر از طریق نصب کلاه گیس مشکل به صورت مقطعی رفع گردید تا در سن بلوغ دوباره درمان خودش رو آغاز کنه. فربد برای جرای 2 پا و راست شدن استخوان ساق تحت درمان قرار گرفت. به امید سلامتی برای تمامی بچه های ایران زمین و جهان

مهمانی صمیمانه

on .

12 سال پیش درچنین ماهی دکتر قالیباف به ساکنین بهشت قول داد هر سال در ماه مبارک رمضان یک روز را مهمان اهل بهشت باشد،حالا بعد از 12 سال این قول پا برجاست و این دیدار صمیمانه هنوز پابرجاست.

سفر سالمندان بهشت به مشهد مقدس

on .

خانه سالمندان بهشت امام رضا در ماه مبارک رمضان به مشهد مقدس مشرف شدند، این سفر زیارتی 3 روزه برای تجدید روحیه و آب و هوا برا این عزیزان صورت پذیرفت.

بازدید شهردار منطقه 5

on .

بازدید شهردار محترم منطقه ۵ جناب آقای خسرو آبادی از مجموعه بهشت امام رضا این بازدید برای حل مشکل انشعابات مجموعه تفریحی،ورزشی و درمانی انجام شد.

کمک به سیل زدگان

on .

اولین محموله کمکهای موسسه خیریه بهشت امام رضا (ع) برای مناطق سیل زده استان لرستان ارسال شد این کمک ها حاصل اهدای عیدی و هزینه سفر نوروزی فرزندان بهشت بود که فرزندان تمام ان را به سیل زدگان استان لرستان تقدیم کردند. این کمک حامل 300 تن برنج بود که در شهرستان پلدختر در بین خانوار تقسیم شد.
  • تلفن همراه: 2869095-0912
  • 0919-9001381
  • روابط عمومی: 44360031-021
  • سامانه پیامکی: 10000008
  • اینستاگرام: beheshtemamreza8