قهرمان فرشاد

on .

تلاش و همت و پشتکار در طول روزهای سال سرانجام شیرینی رو در پی داشت برای فرشاد که بدون مکث و با سری بالای برای رویای خودش میجنگه، تبریک پیروزی فرشاد یاوری عزیز در پنجمین دوره مسابقات جانبازان و معلولین کشور و کسب مقام سوم ایران در وزن ۴۰ کیلو رو بهش تبریک میگیم و به امید جشن قهرمانی پارالمپیک در کنار شما همراهان عزیز

دورهمی صمیمانه دکتر قالیباف در ماه رمضان

on .

در ماه مبارک رمضان دکتر قالیباف به نیت چند ساله خود یک روز را در کنار فرزندان بهشت به صرف افطار و گپ و گفتگو پرداختند و لحظات صمیمانه ای را در کنار فرزندان و مدیریت مجموعه بهشت اقای اصلانی گذراندند و در اخر با خسته نباشید و لبخند صمیمانه خانه فرزندان بهشت را ترک کردند.

ضیافت ماه رمضان همراه با شهرداری منطقه 5

on .

حضور جناب آقای اسدی شهردار محترم منطقه ۵ در مراسم افطار خانواده #بهشت_امام_رضا. مراسم افطار در موسسه خیریه بهشت امام رضا با حضور شهردار محترم منطقه ۵ و جمعی از مسئولین شهرداری در ساختمان بهشت انجام شد. در این مراسم جناب اقای اسدی به دیدار بچه ها امدند و با تقدیم هدایا جویای حال بهشتیان شدند و با صرف افطار و شام به گپ و گفتگو با اقای اصلانی پرداختند.لازم به ذکر می باشد که شهرداری محترم منطقه ۵همیشه و در همه حال و در اجرای پروژه های بهشت همراه و همکار بودند و در خدمت به فرزندان ثابت قدم هستند که صمیمانه از ایشان و تیم شان سپاسگذاریم.

عضو جدید خانواده بهشت

on .

صبح بهاری خرداد ماه در خانواده بهشت امام رضا کمی متفاوت از روزهای قبل بود چون ما منتظر مهمونای کوچولومون بودیم. دوباره بهشت زنده میشه به لطف لبخند بچه ها.دختر و پسرای کوچولویی که قرار بود جزو خانواده ما بشن.5 نفر دختر 2و3 سال و 2نفر پسر 4 سال به جمع نوباوگان بهشت امام رضا اضافه شدن که امیدواریم روزهای خوشی رو در بهشت سپری کنند.همچون گذشته خاطر نشان میکنیم که بهترین هدیه برای بهشت بازگشت این فرزندان به آغوش گرم خانواده است.

سلامتی

on .

سلامتی بزرگ‌ترین نعمت است و آرزوی ما برای هر عزیزی، تندرستی است. سال‌هاست که شما همراهان و نیکوکاران دغدغه سلامتی کودکان را دارید،در خانوداه #بهشت_امام_رضا چندی از فرزندان باید در طول سال مرتب به پزشک مراجعه و تحت درمان قرار بگیرند تا به امید خدا از معلولیت و پیشرفت مریضی جلوگیری شود در این روزها پوریا به علت نرمی استخوان در بیمارستان تحت عمل جراحی قرار گرفت و همکنون بستری می باشد البته حالش خوبه و به همه سلام میرسونه در بیمارستان اختر افشین با لهجه قشنگ جنوبی اش به علت پیشرفت دوباره سرطان تحت مداوا قرار گرفته که در قسمت مراقبت های ویژه می باشد که با توکل به خدا،التماس دعا از شما همراهان را داریم.در روز اول ماه مبارک رمضان یکی دیگه از کوچولوهای نوباوگان در بیمارستان بستری میشه شاید همه پوریا رو یادشون بیاد که پاییز گذشته به علت رشد نا مناسب دست مورد جراحی قرار گرفت،پوریا فردا به بیمارستان میره تا روند درمانش رو تکمیل کنه.بهشت امام رضا برای همه بچه ها ارزوی سلامتی و تندرستی رو داره و در این را از هیچ کوششی دریغ نمیکنه.با آرزوی سلامتی برای شما همراهان گرامی
  • تلفن همراه: 2869095-0912
  • 0919-9001381
  • روابط عمومی: 44360031-021
  • سامانه پیامکی: 10000008
  • اینستاگرام: beheshtemamreza8